O MNIE

Doradztwo Zawodowe Basan

Nazywam się Karolina Basan i należę do grona osób, które wykonują zawód będący ich pasją, w moim przypadku tą pasją jest doradztwo zawodowe z elementami coachingu.

Wierzę, że każdy może wykonywać zawód wykorzystujący w pełni jego potencjały i zasoby. Dzięki wiedzy i zdobywanym doświadczeniom chcę jak najlepiej pomagać ludziom w realizacji ich edukacyjnych i zawodowych marzeń. Wsparcie doradcze daje mi wiele satysfakcji oraz inspiracji, jest bodźcem do ciągłego samorozwoju, dlatego od kilku lat w tym zakresie pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi.

Moje motto to: „wspieram, motywuję, doradzam.”

Rozmowy indywidualne to przede wszystkim budowanie wiary w siebie, odkrywanie swoich mocnych stron, określania umiejętności, po to, aby podejmować odważne i pewne kroki w przyszłość edukacyjną lub zawodową. Łączę doradztwo zawodowe z elementami coachingu, aby wspierać
i inspirować osoby szukające zmian w obszarze zawodowym, dotknięte wypaleniem zawodowym, wracające po dłuższej przerwie na rynek pracy, podejmujące decyzję o przebranżowieniu.

Najważniejszy jest dla mnie człowiek, jego zainteresowania, pasje, wartości którymi się kieruje. Z doświadczenia zawodowego wiem, że często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele mamy wspaniałych cech i umiejętności, dopóki nie zaczniemy opowiadać o tym, co robimy. Wierzę, że tak ważne zagadnienia związane z odkrywaniem w sobie potencjału są podstawą kształtowania kariery zawodowej, dlatego systematycznie podnoszę kwalifikacje i poszerzam wiedzę.

Człowiek uczy się przez całe życie, to poszerza jego horyzonty i pomaga w podejmowaniu pierwszych odważnych kroków. Tyle o mnie, jeżeli szukasz motywacji, wsparcia oraz fachowego doradztwa zapraszam serdecznie do kontaktu!