MENTORING

Zastanawiasz się kim jest MENTOR i jak może Ci pomóc?

Jako mentorka swoimi doświadczeniami, wiedzą oraz umiejętnościami wspieram i doradzam kobietom w rozwoju zawodowym lub osobistym. Pomagam im określić cel, ukierunkowuję i motywuję do podejmowania kolejnych kroków w działaniu, udzielam wskazówek i dzielę się swoją wiedzą na temat rynku pracy. Jestem mentorką, która służy wsparciem i inspiracją, pomagając osiągnąć sukces i rozwinąć swój potencjał zawodowy.

Czym jest proces mentornigowy?

Proces mentoringowy to spotkanie menora i klientki (zwanej mentee), który polega na budowaniu długoterminowej relacji opartej na naszym wzajemnym zaufaniu i otwartości. Będąc mentorką pełnię rolę Twojego przewodnika, wspieram Cię, wsłuchuję się w Twoje potrzeby, problemy, przekonania, blokady, z którymi wchodzisz do procesu, tak aby pomóc Tobie skutecznie je rozwiązać i osiągnąć ustalony cel.

Co może być celem procesu mentoringowego?

Cele procesu mentoringowego mogą być różnorodne i zależą od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta (mentee). Oto kilka przykładów potencjalnych celów mentoringu:

 • Rozwój umiejętności zawodowych i osobistych
 • Zwiększenie samoświadomości i pewności siebie
 • Przygotowanie do zmiany zawodowej
 • Pomoc w radzeniu sobie z trudnościami i wyzwaniami zawodowymi
 • Zwiększenie efektywności w pracy
 • Rozwój relacji interpersonalnych
 • Przygotowanie do awansu zawodowego
 • Rozwój kariery zawodowej
 • Uzyskanie wsparcia i mentorstwa w rozwoju zawodowym i osobistym

Chciałabyś osiągnąć, któryś z powyższych celów? Nie trać czasu na samodzielną pracę nad swoimi trudnościami i blokadami, które spowalniają osiągnięcie Twojego celu. Skorzystaj z sesji mentoringowej, w trakcie której przetransformujemy Twoje negatywne przekonania, problemy, trudności, dzięki czemu szybciej i skuteczniej rozwiniesz swój potencjał zawodowy oraz umiejętności i osiągniesz Twój cel.

Skontaktuj się ze mną już dziś i umów się na pierwszą sesję mentoringową. Poczuj różnicę, jaką może wprowadzić profesjonalne wsparcie w Twoje życie!

W czym dokładnie mogę Ci pomóc jako MENTORKA:

 • pomogę Ci w pracy nad wzmocnieniem pewności siebie oraz wiary w Twoje umiejętności,
 • wspólnie popracujemy nad poczuciem własnej wartości, które jest podstawą do pewnego i samodzielnego działania np. zmiany pracy, rozmowa rekrutacyjna, awans,
 • pomogę Ci w transformacji negatywnych przekonań, blokad, trudności, stosując odpowiednie narzędzia mentoringowo-coachingowe,
 • pomogę Ci zdefiniować cel i plan działania, wspólnie określimy co chcesz osiągnąć i jakie kroki podjąć, aby osiągnąć zaplanowany cel,
 • pomogę znaleźć rozwiązanie problemów w trudnych sytuacjach zawodowych lub zapobiegając wypaleniu zawodowemu,
 • na bazie naszych sesji popracujemy na umiejętnościami interpersonalnymi, komunikacyjnymi,
 • pomogę w rozwijaniu umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach
 • podzielę się moim doświadczeniem i wiedzą, aby zainspirować Cię do własnych odkryć i rozwiązań,

Co zyskasz dzięki SESJOM MENTORINGOWYM ze mną:

 • podniesiesz samoświadomość i pewności siebie zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym,
 • wsparcie w Twojej trudnej sytuacji zawodowej, pomoc w znalezieniu rozwiązania problemów i zapobiegnięciu wypaleniu zawodowemu,
 • ustalisz realny, ale też ambitny cel zawodowy, dzięki czemu zyskasz jasność i pewność w swoich dalszych działaniach,
 • szybciej znajdziesz w sobie siłę oraz motywację do dokonania zmian i podjęcia konkretnych działań zawodowych,
 • skonstruujesz plan rozwoju zawodowego i przemyślisz swoją ścieżkę kariery, co wpłynie pozytywnie na osiągnięcie Twojego sukcesu zawodowego.
 • dokonasz transformacji negatywnych przekonań i trudności, przez co podejmiesz konkretne kroki prowadzące do realizacji Twoich zawodowych celów.
 • zwiększysz efektywność i skuteczności swoich działań, co wpłynie pozytywnie na Twoje osiągnięcia.
 • otrzymasz konkretne wsparcie i motywację do działania nawet w trudnych chwilach.

Dlaczego warto skorzystać z SESJI MENTORINGOWYCH, które Ci oferuję?

Jestem certyfikowaną mentorką, w procesie mentorskim dzielę się moją wiedzą, własnym doświadczeniem, które wesprze Cię w osiągnięciu celu zawodowego. Fundamentem każdej sesji jest rozmowa, uważność na problem, z którym przychodzisz, towarzyszenie Ci w Twojej zmianie zawodowej na każdym etapie procesu mentoringowego.

Korzystam z nowoczesnych narzędzi mentoringowo-coachingowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientki. Warto skorzystać z sesji mentoringowych ze mną, ponieważ przyniosą Ci one wiele korzyści, przede wszystkim w rozwoju Twojej kariery, co przyczyni się do szybszego i aktywnego rozwoju zawodowego.

Mentoring pomoże Ci zwiększyć pewność siebie i wiarę we własne możliwości, co przekładać się będzie na pozytywne osiągnięcia. Rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe. Będziesz pewna siebie i zdeterminowana do działania.

Nie czekaj biernie, aż coś się w Twoim życiu zawodowym zmieni. Samo nic się nie zrobi!

Działaj, dlatego już teraz umów się na sesję wstępną. Zapraszam!

Jak wygląda nasza współpraca w ramach
PROCESU MENTORINGOWEGO?

 1. Proces mentoringowy rozpoczyna sesja wstępna, po której decydujesz się na dalsze sesje, ich ilość (przeważnie od 3 do 10 sesji) jest ustalana indywidualnie wg Twoich potrzeb na pierwszym spotkaniu.
 2. Umawiasz się na sesję wstępną, na której omawiamy Twoją sytuację zawodową, określamy cel jaki chcesz osiągnąć i decydujesz o naszej dalszej współpracy.
 3. Spotkania na ogół odbywają się w odstępach od 2 tygodni do kilku tygodni.
 4. Czas trwania sesji od 1 godziny do 1,5 godziny (w zależności od potrzeb).
 5. Sesje mentoringowe odbywają się stacjonarnie lub online.

Opinie

Dziękuję Ci za proces mentoringowy, który pomógł mi w moim rozwoju zawodowym. Skorzystałam z Twojej wiedzy i doświadczenia. Szczególnie podobała mi się praca z krytykiem wewnętrznym. Polecam skorzystać z tej formy wsparcia, którą dobrze i profesjonalnie świadczy Karolina.

Marta Sz.

Chciałam zmienić pracę, ale nie wiedziałam od czego zacząć. Umówiłam się na sesję mentoringową. Pracowałam nad pewnością siebie oraz moją wartością. Karolina wspierała mnie przez cały proces. Jeszcze raz dziękuję, że pomogłaś mi w mojej zmianie.

Ala K.

Cennik

Czy czujesz się zagubiony w swojej karierze lub życiu osobistym? Potrzebujesz wsparcia i profesjonalnego doradztwa? Sesja mentoringowa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

WSTĘPNA
SESJA
MENTORINGOWA

Koszt spotkania: 250 zł

Czas trwania: 60 minut

więcej informacji

Sesja wstępna w procesie mentoringu jest kluczowym momentem, który pozwala na nawiązanie relacji i współpracy między mentorem a mentee. Jest to czas, w którym obie strony mają możliwość wzajemnego poznania się, nawiązania relacji opartej na zaufaniu i określenia celów, które będą podstawą dalszej współpracy.

Podczas tej sesji ustalany jest realny cel, związany z potrzebą, problemem lub blokadą klientki (mentee), nad którym pracujemy podczas kolejnych spotkań. Sesja wstępna jest więc fundamentem dla efektywnej i skutecznej pracy mentoringowej.

Jeśli podczas sesji wstępnej nastąpi pozytywne nawiązanie relacji, to jest to dobry znak i zachęta do kontynuowania współpracy w procesie mentoringowym.

SESJA
MENTORINGOWA

Koszt spotkania: 300 zł

Czas trwania: 60 minut

więcej informacji

Sesja mentoringowa to spotkanie pomiędzy mentorem, czyli osobą posiadającą doświadczenie i wiedzę w danej dziedzinie, a osobą mentee, czyli osobą poszukującą wsparcia i porad w rozwoju zawodowym.

Podczas sesji mentoringowej udzielę Ci wskazówek, wsparcia, podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomogę Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu.
Każda sesja mentoringowa ma na celu wesprzeć Twój rozwój, motywować i inspirować Cię do aktywnego działania, oczywiście wszystko w oparciu o zaufanie i wzajemny szacunek.

PROCES
MENTORINGOWY
6 SESJI

Koszt całkowity: 1600 zł

Czas trwania każdej sesji: 60 minut

więcej informacji

Proces mentoringowy to cykl kilku sesji, w tym przypadku 6 sesji.

Możliwość ustalenia mniejszej lub większej ilości sesji wg Twojej potrzeby i celu.

Zawsze cena procesu mentoringowego pomniejszona zostaje o rabat 10% ceny.

Na poszczególnych sesjach mentoringowych realizujemy cele, które pomagają krok po kroku osiągać ustalony cel zawodowy.
Spotkania na ogół odbywają się w odstępach od 2 tygodni do kilku tygodni – decydujemy wspólnie jaki to będzie czas, który potrzebujesz na przepracowania treści omawianych na sesji.

Czas trwania sesji od 1 godziny do 1,5 godziny (w zależności od potrzeb).

Proces mentoringowy jest opłacany z góry. W przypadku powyżej 6 sesji istnieje możliwość opłaty w 2 ratach (do uzgodnienia)